SoftServe — найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. З 1993 року SoftServe співпрацює з організаціями від розміру стартапів до великих компаній, допомагаючи їм у їхньому розвитку та інноваційності, трансформуючи операційну ефективність і постачаючи нові продукти на ринок.

Щоб цього досягнути ми збудували команду з 4000 сильних, яскравих та допитливих людей у галузі, яка тісно співпрацюючи з нашими клієнтами, може чітко визначити їхні потреби і створити зручне у користуванні програмне забезпечення, яке перевищує їхні очікування.

У нас широкий досвід у розробці програмного забезпечення – від Cloud, Security і UX Design до Big Analytics та Інтернету речей. Наші офіси представлені у всіх куточках світу, а розробницькі центри містяться у Східній Європі.

Ericpol - виробник програмного забезпечення у галузі телекомунікацій.

З 1991 року компанія працює на ринку послуг для телекомунікаційних оператpорів різних країн світу, пропонуючи розроблення, впровадження та технічну підтримку продуктів. Ми реалізуємо інноваційні проекти в понад 70 країнах на п’яти континентах земної кулі. Саме завдяки нашій праці мільярди людей по всьому світу користуються телекомунікаційними послугами.

Компанія Ericpol має офіси в Польщі, Україні, Швеції та Білорусі. Зараз в Ericpol працює понад 1900 програмістів, десята частина з них у Львові. Компанія впевнено розвивається, а кількість працівників постійно зростає. Наша львівська команда завжди чекає на молодих та творчих спеціалістів.

Аутсорсинг - розробка програмного забезпечення на замовлення i Quality Assurance Services, Програмування, Консалтинг, Java, J2EE, .NET, C, C++, C#, VisualBasic, Python, PHP, Graphic Design, Database Development, Embedded Systems Architecture, Design and Development, Quality Assurance Testing. Computer Graphics - Web-Design