Спеціальність “Економіка”

Спеціалізація “Інформаційні технології в бізнесі”

Отож, інформаційні технології ?!

Люди, які не пов’язані з IT, швидше за все, скажуть, що це щось складне, незрозуміле і розумне. Але чи так це насправді?

Для аборигена, що не вміє читати і писати, навіть найпростіше речення буде непосильним, але коли ти володієш мовою – легко можеш донести навіть найскладніші думки простими й зрозумілими словами. Така ж ситуація з мовами програмування. Адже, не обов’язково бути генієм, щоб навчитися читати і писати!

Простими словами, інформаційні технології – це все, що пов’язано з обробкою, зберіганням і передачею даних. Сьогодні вони оточують нас у всіх сферах життя: записна книжка Вашого телефону – це база даних, улюблений сайт новин – це зверстаний програмний код, бортовий комп’ютер автомобіля – спеціальна обчислювальна система. Хочемо ми того чи ні, ІТ стали невід’ємною частиною сучасного життя і займатимуть значне місце в суспільстві майбутнього.

Підготовка IT-фахівців включає кілька складових.

Усі вказані напрями - це інформатика. Але ми виходимо також за межі цього фаху і даємо нашим студентам достатні знання економіки. Адже надалі вони працюватимуть в компаніях, на фірмах. Тому дуже добре, коли студенти знають як організовано роботу підприємств різного спрямування, які процеси там відбуваються і, що особливо важливо, як ефективно провадити фінансово-господарську та управлінську діяльність установи.

Ще одна важлива особливість нашого фаху: займатися самоосвітою доведеться все професійне життя, оскільки інформаційні технології – галузь яка розвивається рекордно стрімкими темпами.

Тому, якщо Вам це цікаво, якщо Ви наполегливі, якщо Ви хочете бути успішними,
то Вам до нас. Запрошуємо!